Dzisiejsza data: wtorek, 2 września 2014 roku  Imieniny: Dionizy, Izy, Juliana   
| DANE O SZKOLE | HISTORIA SZKOŁY | NASZ PATRON | PRZYDATNE LINKI | NASZE SUKCESY | KONTAKT | POCZTA | PRZETARGI |
SZKOŁA

WSPIERANIE ROZWOJU

DLA RODZICÓW I NIE TYLKO

NEWSLETTER
Jeśli chesz otrzymywać informacje dotyczące naszej miejscowości, strony internetowej - zapisz się do listy newslettera
zapisz wypisz

 

LP

Nazwisko i imię

Funkcja, nauczany przedmiot

1

Mrosek Beata

Dyrektor szkoły – przyroda, zajęcia komputerowe

2

Kowalska Hanna

Wicedyrektor szkoły – edukacja wczesnoszkolna

3

Jagodzik Ewa

Wicedyrektor – zajęcia świetlicowe

4

Adamczak-Matyla Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

5

Andrzejewska Monika     

wychowanie fizyczne

6

Buler Ewa

edukacja wczesnoszkolna

7

Cegielska Romana

edukacja wczesnoszkolna

8

Chałupka Karolina

język angielski

9

Chodziak Róża

informatyka, zajęcia komputerowe

10

Cichoszewska  Renata

język polski

11

Cieśla Anna      

plastyka

12

Donke Lucyna

zajęcia świetlicowe, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze

13

Drozda-Szajek Małgorzata

język angielski

14

Dudziak -Przewoźna Izabela

język  angielski

15

Dziejarska Małgorzata

nauczyciel bibliotekarz

16

Figaj Agnieszka

matematyka

17

Foralewska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna,

18

Gindera Renata

edukacja wczesnoszkolna

19

Gorszka Hanna

technika, zajęcia techniczne, wychowanie fizyczne

20

Grodzka Krystyna

muzyka, plastyka

21

Grześkowiak Monika

pedagog szkolny, zajęcia  świetlicowe, zajęcia rewalidacyjne,
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

22

Hałat Beata

wychowanie fizyczne

23

Jóźwiak Tomasz

język angielski

24

Kajzer Ryszard

matematyka

25

Karolczak Lilianna

nauczyciel bibliotekarz

26

Kasperska Monika

język angielski

27

Kochański Kazimierz

religia

28

Komorowska Hanna

wychowanie fizyczne

29

Konieczna Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

30

Kowalewska-Kamińska Hanna

wychowanie fizyczne

31

Kozłowski Krzysztof

wychowanie fizyczne

32

Królikowska Krystyna  

religia

33

Krzysztoszek Karolina

język angielski

34

Kurpisz Agnieszka

wychowanie fizyczne

35

Lajtke Joanna

wychowanie fizyczne

36

Lajtke Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

37

Lubińska Hanna

przyroda, wychowanie fizyczne

38

Łukaszyk Wioletta

religia

39

Maćkowiak Edyta 

język angielski

40

Mrosek Leszek  

wychowanie fizyczne, zajęcia komputerowe

41

Nowak Beata

język polski

42

Nowak Damian

wychowanie fizyczne

43

Nowak Honorata 

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

44

Orzałkiewicz Katarzyna

pedagog szkolny

45

Pabisiak Urszula

przyroda

46

Pawelska - Senftleben Monika

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

47

Pawlak Marek

wychowanie fizyczne

48

Pigłowska Barbara

edukacja wczesnoszkolna

49

Prajs Lucyna

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia socjoterapeutyczne

50

Stachowiak Izabela

edukacja wczesnoszkolna

51

Stańczyk Robert

wychowanie fizyczne

52

Stencel Oktawia

zajęcia świetlicowe

53

Szymczak Teresa

matematyka

54

Szymyślik Jacek 

wychowanie fizyczne

55

Śmiałowska Sylwia

matematyka

56

Świętek Teresa

edukacja wczesnoszkolna

57

Tomczyk Krzysztof

wychowanie fizyczne

58

Tomaszewska Danuta

historia

59

Wachowiak Agata

zajęcia świetlicowe

60

Wielgosz Kamila

język polski

61

Woźna Zofia

język polski

62

Wójt Ewa

matematyka

63

Zalesińska Raisa

przyroda, wychowanie do życia w rodzinie

64

Zapłacka Aneta

wychowanie fizyczne

65

 Żybura-Grześ Justyna

matematyka

 

 

 

Pracownicy niepedagogiczni

1

Andrzejewski Walenty

pracownik obsługi

 

Budner Grażyna

pracownik obsługi

 

Florek Danuta

pracownik stołówki

 

Krug Ryszard

pracownik obsługi

 

Matuszczyk Lidia

pracownik obsługi

 

Mikołajczak Beata

pracownik obsługi

 

Neumann Barbara

pracownik obsługi

 

Nowak Danuta

pracownik obsługi

 

Skiba Maria

pracownik obsługi

 

Sumela Barbara

pracownik obsługi

 

Sobolewska Grażyna

pracownik sekretariatu

 

Wojciechowska Agata

pracownik sekretariatu

 

Wojciechowska Wanda

pracownik księgowości

 

Wolsztyńska Bożena

pracownik stołówki

 

Żalik Katarzyna

pracownik ksiegowości

 

 

Z życia szkoły


Aktualny czas
Kalendarz
«Wrzesień 2014»
NdPnWtŚr CzPtSo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Ankieta
Jaki przedmiot lubisz najbardziej?
historia
j. angielski
j. polski
matematyka
muzyka
plastyka
przyroda
religia
technika
w-f
zajęcia komputerowe